Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları ilkin adaptör girişindeki deformasyonlardır. Bu tarz arızalar şarj kablosunun çok sık} sokulup {sökülmesinden ötürü olduğu gibi adaptörü takılıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör tamiri bozuk jakın sahi jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tarz arızalar genellikle garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi nemsiz ve diğer elektrik kablolarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir alan oluşturduğundan ötürü şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih edin. Adaptör girişi laptopunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. En son olarak laptopunuzu bataryayı çıkararak doğrudan şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı hatası ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.